Hemträning Om FöretagetKontaktNyheter Serviceanmälan
 
Styrkeredskap Kondition Gruppträning Testutrustning Kampanj Begagnat Övrigt Utbildningar Tester Service
 
Jönköping  - Huvudkontor, Butik & Showroom

Concept Träningsredskap AB
Huskvarnavägen 78
554 54 Jönköping

Tel: 036-39 57 57
Fax: 036-39 57 58
E-mail:
info@concept.se
Service: service@concept.se

Hitta hit

Öppettider Butik:
Mån - Fre 8:00 - 17:00
Stockholm

Concept Träningsredskap AB
Årsta Park Kontorshotell
120 40 Årsta

Tel: 08-511 721 94

Hitta hit

Norge

Concept Norway A/S
Nordre Kullerød 1

3241 Sandefjord

Tel: +47 33 46 75 00
info@concept.no

Hitta hit

Göteborg

Concept Träningsredskap AB

Frölunda Smedjegata 4
421 32 Västra Frölunda

Tel: 031-709 85 85
Fax: 031-709 85 80


Hitta hit

Skellefteå

Concept Träningsredskap AB
Södra Järnvägsgatan 55
931 32 Skellefteå

Tel: 0706-778 871
Fax: 0910-77 88 70

Hitta hit



Försäljning



Bo Ekros
VD
Tel:    036-39 57 50
Mobil: 0709-533 670
Bo.Ekros@concept.se

Peter Laurits

Tel: 036-29 11 203
Mobil: 0701-48 01 98
Peter.Laurits@concept.se


Thomas Hallberg
Försäljning
Tel: 036-39 57 53
Mobil: 0709-533 673
Thomas.Hallberg@concept.se


Jonas Brändström
Försäljning Östra Götaland/Syd
Mobil: 0709-533 676
jonas.brandstrom@concept.se


Melker Eriksson
Försäljning/Säljsupport
Tel: 036-39 57 60
Melker.Eriksson@concept.se


Leif Degerman
Försäljning Norrland/Rehab
Mobil: 070-677 88 71
Leif.Degerman@concept.se


Erik Karlsson
Försäljning Svealand
Mobil: 0709-536 728
erik.karlsson@concept.se


Stefan Duvstedt
Försäljning Svealand
Mobil: 0709-536 724
stefan.duvstedt@concept.se


Henric Lindh
Försäljning
Mobil: 0709-533 677
henric.lindh@concept.se

 



Hans Petter Smedsrud
Försäljning Norge
Tel: +47 33 46 75 00
Mobil: +47 45 48 75 60
hans.petter.smedsrud@concept.no



Petra Forssmed
Säljsupport/Återförsäljare
Tel: 036-39 57 54
Mobil: 0709-533 682
Petra.Forssmed@concept.se



Stina Onsdal
Utbildningsansvarig/
Projektledning
Mobil: 0704-979 454
Stina.Onsdal@concept.se



Jaime Palou
Produktansvarig Wattbike
jaime.palou@concept.se
Mobil: 0709-533 680
 

Service centralt


Maria Norresjö
Servicekoordinator
Tel: 036-39 57 67
Maria.Norresjo@concept.se


Stefan Lindström
Service/support
Tel: 036-39 57 65
Mobil: 0709-536 720
Stefan.Lindstrom@concept.se


Dick Hermansson
Service/support
Tel: 036-39 57 51
Mobil: 0709-533 671
Dick.Hermansson@concept.se

 

 

 

Service Region Syd/Öst  



Kent Jonasson
Service
Tel: 036-39 57 57
Kent.Jonasson@concept.se


Johan Kihlberg
Service
Tel: 036-39 57 57
Johan.Kihlberg@concept.se


Elias Rosén
Service
Tel: 036-39 57 57
Elias.Rosen@concept.se


Tomas Lundborg
Service
Tel: 036-39 57 57
Tomas.Lundborg@concept.se


Service Region Mitt/Norr


Robert Dawidowicz
Service
Tel: 036-39 57 57
robert.dawidowicz@concept.se


Tony Svärd
Service
Tel: 036-39 57 57
tony.svard@concept.se


Åke Nordmark
Service
Tel: 036-39 57 57
ake.nordmark@concept.se

 

 

 

Service Region Väst 


Anders Landsten
Service
Tel: 036-39 57 57
Anders.Landsten@concept.se


Tommy Lundberg
Service
Tel: 036-39 57 57
Tommy.Lundberg@concept.se


Joakim Kerbosch

Service
Tel: 036-39 57 57
joakim.kerbosch@concept.se

 



Lager/Logistik

Emma-Sofia Ask
Logistik (mammaledig)
Tel: 036-29 11 204
Emma-Sofia.ask@concept.se

Caroline Fransson
Logistik
Tel: 0707-152582
Caroline.Fransson@concept.se


Alexander Jonasson
Lager/Logistik
Mobil: 0709-536 725
Alexander.Jonasson@concept.se


Jerker Ekros
Tel: 036-39 57 59
Jerker.Ekros@concept.se

 



Ekonomi


Bernt Johansson
Ekonomichef
Tel: 036-39 57 61
Bernt.Johansson@concept.se


Roland Ivarsson
Ekonomi
Tel: 036-39 57 56
Roland.Ivarsson@concept.se


Åsa Hagberg
Ekonomi
Tel: 036-39 57 63
Asa.Hagberg@concept.se

Carina Carlgren
Ekonomi
Tel: 036-29 11 202
carina.carlgren@concept.se


Ann-Charlotte Sandström
Ekonomi
Tel: 036-39 57 62
Mobil: 0709-309 926
Ann-Charlotte.Sandstrom@concept.se


Inköp Kundtjänst  Marknad


Ulrika Ekros
Inköp
Tel: 036-39 57 55
Mobil: 0709-533 675
Ulrika.Ekros@concept.se


Josefine Holmgren
Kundtjänst
Tel: 036-39 57 57
Josefine.Holmgren@concept.se

 
Caroline Fransson
Kundtjänst
Tel: 0707-152582
Caroline.Fransson@concept.se


Jan Stånggren
Tryck/Webb
Tel: 036-39 57 64
jan.stanggren@concept.se

Lotta Frössberg
Grafisk designer
Tel: 070 715 25 81
lotta.frossberg@concept.se

Utbildningar/Tester

Stina Onsdal
Utbildningsansvarig/
Projektledning
Mobil: 0704-979 454
Stina.Onsdal@concept.se


Johan Flodin
Utbildningar/tester
Mobil: 0702-11 34 37
Johan.Flodin@concept.se


Kia Vornanen
Utbildning gruppträning
Tel: 036-39 57 57
Kia.Vornanen@concept.se


Jenny Ahlin
Utbildning
Tel: 036-39 57 57
Jenny.Ahlin@concept.se
 
Josefine Holmgren
Utbildning
Tel: 036-29 11 207
Josefine.Holmgren@concept

Seth Ronland
Utbildning
Tel: 036-39 57 57
concepteducations@concept.se  

Louise Östgaard

Utbildning
Tel: 036-39 57 57
concepteducations@concept.se  

Pontus Wärnestål
Utbildning
Tel: 036-39 57 57
concepteducations@concept.se  



Henrik Jönsson
Utbildning
Tel: 036-39 57 57
concepteducations@concept.se  


Robert Wärff

Utbildning
Tel: 036-39 57 57
concepteducations@concept.se
 
Concept Träningsredskap AB  |  info@concept.se  |  Tel:036-39 57 57  |  Fax:036-39 57 58